Er wordt veel geschreven over cyberaanvallen en het weerbaar maken van organisaties. Iedere dag is er wel ‘’een hack’’ in het nieuws. Het voorkomen is al lastig genoeg, maar áls het dan gebeurt, wat doe je dan? B-Able en Andarr slaan hun handen ineen: op dinsdag 21 april organiseren zij een event met als thema: "Laat je niet gijzelen."
Onze dagvoorzitter is Robert-Jan Knook. Ook de namen van onze twee keynote speakers zijn inmiddels bekend:
* Aanwezigen op ons event krijgen zijn boek (gesigneerd) cadeau!
Naast de verhalen van de key note speakers nodigen we je uit om onze break out sessies te bezoeken. Deze worden georganiseerd onder leiding van:
The Human Network, Orteliuslaan 855, 3528 BE Utrecht.
Je kunt parkeren op de nabijgelegen P&R. Hiervoor stellen wij uitrijkaarten beschikbaar.
Dit (gratis) event is op dinsdag 21 april van 12:00 uur - 20:00 uur. Er wordt gezorgd voor een lunch en diner.
Let op: deze securitysessie is exclusief voor (potentiële) klantrelaties van Andarr en B-Able. Je ontvangt naar aanleiding van de aanmelding bericht.
Schrijf je in